Енергетика України: через подолання тернів у наближенні до зірок Європи

Метою пропонованої роботи є спроба дати оцінку результатів діяльності української енергетики у 2019р. та оцінити перспективи її розвитку у зв’язку з намаганнями Уряду України слідувати останнім ініціативам Єврокомісії у просуванні ідеї досягнення кліматично нейтральної Європи до 2050р. в рамках виконання European Green Deal (Європейського Зеленого Договору). Пропонована оцінка також покликана застерегти український політикум від ухвалення поспішних «кабінетних» візій щодо розвитку вітчизняної енергетики.

Повна стаття

Віктор Логацький

Провідний експерт енергетичних програм


Фахівець в області економіки використання природних ресурсів, інвестиційного менеджменту та корпоративного управління. Має успішний практичний міжнародний і вітчизняний досвід з реструктуризації бізнесу та реорганізації компаній.

Кандидат економічних наук. Понад 20 наукових праць, опублікованих в Україні і за кордоном.

Експерт низки міжнародних проектів і досліджень у сфері економічного обґрунтування будівництва, реконструкції та функціонування об’єктів енергетичної інфраструктури та екології.

Член Робочого комітету «Скраплений природний газ (LNG)» Міжнародного газового союзу (2000–2005 рр.).

Сертифікований інженер-проектувальник.

Працював на керівних посадах провідних вітчизняних та міжнародних нафтогазових та інжинірингових компаній: Укрнафта, Нафтогаз України, ТНК, Хантимансійськнафтогазгеологія, Metso Automation, ILF Consulting Engineers.

У Центрі Разумкова працює з січня 2015 р.