ПОЛОЖЕННЯ. Про Клуб друзів Центру Разумкова

Клуб друзів Центру Разумкова (далі — Клуб) є неформальним добровільним об'єднанням громадян, які цікавляться діяльністю Центру Разумкова і прагнуть долучитися до неї на регулярній основі.

Рішення про створення та про припинення діяльності Клубу приймається Загальними зборами Центру Разумкова. Рішення про створення Клубу може також прийматися Президентом Центру з подальшим затвердженням цього рішення на чергових Загальних зборах Центру Разумкова.

Членство в Клубі є індивідуальним.

Членами Клубу друзів Центру Разумкова можуть бути громадяни України, яким виповнилися 18 років і які:

  • Цікавляться діяльністю Центру Разумкова та його дослідженнями;
  • Підтримують його місію та засади діяльності;
  • Особисто готові сприяти реалізації стратегічних цілей Центру, підвищенню ефективності та покращенню умов його діяльності.

Питання вступу до Клубу громадян інших країн вирішується Центром в індивідуальному порядку.

Членство в Клубі є добровільним. Вступ до Клубу здійснюється за запрошенням (згодою) Центру. Кандидат в члени Клубу надає згоду на участь у Клубі або ініціює свій вступ до Клубу шляхом заповнення анкети на сайті Центру Разумкова і отримання відповідного підтвердження від Центру.

Вихід з членів Центру здійснюється шляхом відповідного повідомлення, надісланого на спеціальну електронну адресу Центру Разумкова Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підставами виключення з членів Клубу є систематичне порушення членом Клубу обов’язків, визначених цим Положенням. Відповідне рішення приймається Радою Центру.

Формами роботи Клубу є: загальні збори, які проводяться двічі на рік в режимі офлайн (за можливості); тематичні дискусії (онлайн, проводяться мірою необхідності); індивідуальна комунікація членів Клубу з Центром. Окрім того, спілкування між членами Клубу може відбуватися на заходах Центру Разумкова.

Співпраця між членами Клубу здійснюється на основі цінностей і цілей Центру, на основі взаємоповаги, рівноправності і толерантності.


Члени Клубу мають наступні права та можливості:

Брати участь у офлайн (за особистим запрошенням) та онлайн заходах Центру за участі представників органів влади, українських та зарубіжних науковців та експертів, представників дипломатичного корпусу, міжнародних організацій та проектів, організацій громадянського суспільства.

Розширювати власну мережу комунікацій за рахунок членів Клубу друзів, а також через участь у соціальних мережах Центру та його заходах.

Отримувати анонси найсвіжіших видань Центру, прес-релізів останніх соціологічних досліджень, найбільш цікавих статей та інтерв’ю експертів в українських і зарубіжних ЗМІ.

Отримувати інформацію про анонси публічних заходів, що проводяться Центром.

Мати повний доступ до електронного архіву видань Центру на його сайті з 2016р. по цей час, а також можливість отримання електронних публікацій Центру (на запит) за період 2000–2016рр.

На пріоритетну можливість виступу на заходах Центру.

Вносити пропозиції щодо роботи Центру, тематики його досліджень, якості аналітичних матеріалів, тощо, особисто долучатися до їх реалізації (у разі схвалення).

Можливість залучення в якості експерта до реалізації проектів Центру (за відповідності фаху та кваліфікації тематиці проекту) на громадських засадах, з відповідним позначенням у підсумковій публікації проекту.

Можливість на зустрічах Клубу особисто спілкуватися з експертами та керівництвом Центру (онлайн і онлайн), отримувати консультації з питань у межах їх експертизи, висловлювати і обговорювати пропозиції з покращення роботи Центру.

Можливість за згодою Центру оприлюднювати власні матеріали з тематики, що стосується діяльності Центру, у соціальних мережах Центру.


Обов’язки членів Клубу:

Сприяти формуванню позитивного іміджу Центру серед громадськості в Україні і закордоном, серед різних суспільних груп.

Сприяти розширенню співпраці Центру з органами влади та місцевого самоврядування, науковими та освітніми установами, організаціями громадянського суспільства, засобами масової інформації.

Сприяти поширенню матеріалів досліджень Центру та його публікацій, приверненню уваги до них у різних середовищах.

Розширювати коло контактів Центру, пропонувати його послуги зацікавленим потенційним партнерам для можливої реалізації спільних проектів.

Надавати інтелектуальну підтримку експертам Центру, пропонувати інноваційні підходи та пропозиції, що сприятимуть розвитку Центру.

Утримуватися від публічних висловлювань та дій, які можуть зашкодити публічному іміджу та репутації Центру, інформувати Центр про наявність відповідних викликів та загроз з метою їх упередження.