Виграш Нафтогазом арбітражу проти Газпрому — це справді велике досягнення

02 березня 2018

Так вважає провідний експерт з енергетичних програм Центру Разумкова Віктор Логацький, який в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" прокоментував виграш Нафтогазом суду проти Газпрому в Стокгольмському арбітражі.

"Це взагалі безпрецедентне рішення Стокгольмського арбітражу. Я думаю, воно вже стане прецедентом у газових спорах і на нього будуть посилатися в подальшому. Це рішення відкриває нові можливості у судових суперечках, зокрема, що стосується частини тарифів на транспортування газу. Звісно, якщо гроші від Газпрому будуть отримані, частина з них може піти на розвиток внутрішнього газовидобування в Україні".


Віктор Логацький

Провідний експерт енергетичних програм


Фахівець в області економіки використання природних ресурсів, інвестиційного менеджменту та корпоративного управління. Має успішний практичний міжнародний і вітчизняний досвід з реструктуризації бізнесу та реорганізації компаній.

Кандидат економічних наук. Понад 20 наукових праць, опублікованих в Україні і за кордоном.

Експерт низки міжнародних проектів і досліджень у сфері економічного обґрунтування будівництва, реконструкції та функціонування об’єктів енергетичної інфраструктури та екології.

Член Робочого комітету «Скраплений природний газ (LNG)» Міжнародного газового союзу (2000–2005 рр.).

Сертифікований інженер-проектувальник.

Працював на керівних посадах провідних вітчизняних та міжнародних нафтогазових та інжинірингових компаній: Укрнафта, Нафтогаз України, ТНК, Хантимансійськнафтогазгеологія, Metso Automation, ILF Consulting Engineers.

У Центрі Разумкова працює з січня 2015 р.