Дані Національного екзит-полу'2019 (2-й тур)

21 квітня 2019

21 квітня 2019 року, у день виборів Президента України, Консорціум, до якого входять Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, провів Національний екзит-пол'2019.

Управління проектом, його фінансовий і медійний менеджмент здійснює Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва». Наукове керівництво проектом, розробку вибірки і координацію опитування виконує КМІС. Опитування виборців на виході з виборчих дільниць провели Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова.

Генеральна сукупність екзит-полу — виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України (крім спеціальних дільниць). Теоретично вибірка репрезентативна для України в цілому, для всіх тих дільниць, на яких відбулися вибори. Опитано 14 561 респондентів на 300 виборчих дільницях. Застосовувалася методика «таємного голосування».

Статистична похибка вибірки не перевищує 3%.

Керівник проекту «Національний екзит-пол'2019» — І.Бекешкіна

Науковий керівник проекту — Н.Харченко

Менеджер робіт Київського міжнародного інституту соціології — А.Грушецький

Менеджери робіт Центру Разумкова — А.Биченко, М.Міщенко

Консультант — В.Паніотто

Національний екзит-пол під час президентських виборів 2019 проводиться Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках проекту «Національний екзит-пол 2019», що здійснюється за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міжнародного фонду «Відродження», Посольства Канади в Україні.

Результати Національного екзит-полу станом на 20:00.

Прізвище кандидата % голосів
Україна в цілому Захід Центр Південь Схід
Зеленський Володимир 73,0% 56,9% 70,2% 85,4% 87,3%
Порошенко Петро 25,5% 41,3% 28,0% 13,5% 11,5%
Викреслив(ла) обох, перекреслив(ла) весь список або зіпсував(ла) бюлетень 1,5% 1,8% 1,8% 1,1% 1,1%