Представник проросійської опозиції у 2-му турі програє будь-якому кандидату

14 січня 2019

Якщо представник проросійської опозиції пройде в другий тур президентських виборів, то він програє будь-якому іншому кандидату. Про це в ефірі програми Громадського «Нині вже» з посиланням на загальні тенденції другого туру виборів 2019 року заявив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко.

«Щодо другого туру є загальні тенденції. Якщо до другого туру раптом вийде, скажімо так, представник проросійської опозиції, хто б це не був — Бойко, Вілкул чи Мураєв, можна, ну з дуже високою, до ста відсотків імовірністю сказати, що він програє в другому турі будь-якому кандидату. Будь то Тимошенко чи Порошенко, чи Гриценко, чи Зеленський», — сказав Биченко.

Він зазначив, що для лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко чинний президент Петро Порошенко є більш привабливим суперником у другому турі, ніж Анатолій Гриценко чи Володимир Зеленський.


Джерело:

hromadske.ua

Андрій Биченко

Директор соціологічної служби


Народився в 1973 році в Києві.

Освіта:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», електроакустичний факультет (1995).

Робота:

  • Протягом 1995–1999 років працював в Агентстві маркетингових досліджень; медіа-бюро АО «Консалтинг Україна» (провідний спеціаліст), рекламно-маркетинговій компанії «Прайм» (керівник консалтинг-центру), виробничо-торгівельній фірмі «Індустріальні дистрибуційні системи» (аналітик); 
  • з січня 2000 року — директор соціологічної служби Центру Разумкова.

(044) 201-11-94

ab@razumkov.org.ua