Президентські вибори в рф можуть бути перенесені на 2017 рік

Медіа

Президентські вибори в Росії, які мають відбутися у 2018 році, можуть бути проведені на рік раніше

Видання "Обозреватель", з посиланням на джерела у Службі безпеки України, процитувало помічника російського президента Владислава Суркова, який зустрічався із бойовиками на Донбасі і заявив, що Москва має намір удвічі скоротити фінансування бойовиків, і так звані "республіки" повинні готуватися до повернення в Україну, якій начебто будуть нав'язані умови реінтеграції. Що власне за умови та коли Донбас може повернутися в Україну — обговорювали в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" разом із гостем студії директором військових програм Центру Разумкова Миколою Сунгуровським.

"2018-й — це рік перевиборів у Росії. Тобто він (Володимир Путін — 5.ua) повинен на ці перевибори вийти з якимись результатами, позитивними для себе, ніяких програшних карт бути не може. Скажімо, реінтеграція на умовах Росії — Донбас в Україні — це один з пунктиків його програми. Я не знаю, наскільки цей процес піде, але дуже багато хто говорить, що перевибори або вибори в Росії будуть перенесені на 2017-й рік", — зазначив Сунгуровський.

За його словами, перенесення виборів у Росії на 2017-й скоріше за все може бути пов'язано з тим, що з кожним днем умови, з якими Путін буде виходити на ці вибори, погіршуються.


Микола Сунгуровський

Директор військових програм


Народився в 1951 р. в Москві.

Освіта:

Оренбурзьке вище військове зенітне ракетне училище (1972);

Київська академія протиповітряної оборони (1982);

Вища школа підприємництва при Київському інституті народного господарства (1991).

Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, автор понад 100 наукових праць.

Робота:

з 1982 р. — наукова робота (39-й Науково-дослідний інститут бойового застосування військ ППО сухопутних військ, Центральний науково-дослідний інститут МО, Національний центр оборонних технологій і воєнної безпеки, Аналітична служба Апарату РНБО);

з грудня 1999 р. — координатор програм Центру Разумкова;

з лютого 2000 р. — позаштатний консультант Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України;

з грудня 2006 р. — директор воєнних програм Центру Разумкова.

Полковник запасу, стаж військової служби — 31 рік. Сфери діяльності — системологія, системний аналіз, стратегічне планування, методи аналізу та забезпечення національної безпеки. Остання посада в державних органах — завідувач відділу Аналітичної служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

(044) 201-11-98

sungurovsky@razumkov.org.ua