Цілять у бойовий дух. Які військові новинки РФ підтягнула до кордонів України і що може протиставити їм українська армія

13 грудня 2021

Для ескалації війни з Україною РФ може задіяти до 94 тис. військових, заявив 3 грудні у Верховній Раді міністр оборони Олексій Резніков.

Цього разу армія РФ має свої новинки, пише журнал НВ, аналізуючи озброєння російських військ за допомогою експертів.

Микола Сунгуровський, директор військових програм Центру Разумкова, нагадує, що розхолоджуватися Україні не варто. «Мало діяти лише у сфері Збройних сил. Є завдання для всієї держави — потрібні дії на зовнішньополітичному фронті із залучення політичної, військово-технічної, економічної допомоги, — каже Сунгуровський. — Без нарощування економічного потенціалу та солідарності суспільства розмови про обороноздатність залишаться порожніми балачками».


Джерело:


Микола Сунгуровський

Директор військових програм


Народився в 1951 р. в Москві.

Освіта:

Оренбурзьке вище військове зенітне ракетне училище (1972);

Київська академія протиповітряної оборони (1982);

Вища школа підприємництва при Київському інституті народного господарства (1991).

Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, автор понад 100 наукових праць.

Робота:

з 1982 р. — наукова робота (39-й Науково-дослідний інститут бойового застосування військ ППО сухопутних військ, Центральний науково-дослідний інститут МО, Національний центр оборонних технологій і воєнної безпеки, Аналітична служба Апарату РНБО);

з грудня 1999 р. — координатор програм Центру Разумкова;

з лютого 2000 р. — позаштатний консультант Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України;

з грудня 2006 р. — директор воєнних програм Центру Разумкова.

Полковник запасу, стаж військової служби — 31 рік. Сфери діяльності — системологія, системний аналіз, стратегічне планування, методи аналізу та забезпечення національної безпеки. Остання посада в державних органах — завідувач відділу Аналітичної служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

(044) 201-11-98

sungurovsky@razumkov.org.ua