Путіна треба ліквідувати, інакше він розпочне ядерну війну

Російський диктатор Володимир Путін наказав перевести сили стримування в особливий режим бойового чергування, що, звичайно, шокувало весь світ ще більше після того, як Путін напав на Україну. Він обґрунтував таке рішення нібито агресивними висловлюваннями посадовців країн НАТО.


"Особливий режим бойового чергування" — це сигнал не нам, а колективному Заходу, європейським країнам, які виступили коаліційно проти нього, запровадивши жорсткі санкції та продовжуючи розробляти нові і нові пакети обмежень. Путін попереджав Захід: мовляв, якщо вони не погодяться на його пропозиції — він дасть відповідь, на яку ніхто не очікував. Тепер підтверджує свої слова ділом.

Втім, прогнозувати дії хворої людини неможливо. Потрібно розробляти якусь спецоперацію з його ліквідації, буйного треба поміщати в сорому сорочку, інші способи, як бачимо, не допомагають.

Росія — одна з двох країн, які мають найбільший ядерний потенціал, вони другі після США. Вони мають стратегічні ядерні боєголовки, і ядерну зброю на підводних човнах, флоті, і стратегічні авіаракетоносці, тобто повний набір. Разом з тим, про класичну "ядерну тріаду" говорити не доводиться — у Росії досить слабший авіаційний компонент, він сильно застарів, стратегічні бомбардувальники Ту не можуть нести значне збройове навантаження, хоча скидати з рахунків їх теж не можна: вони вважаються в тому ж договорі СНО-3.

Є в агресора, звичайно, і тактична ядерна зброя, точно існує карти цілей в Україні, яких, звичайно, ніхто не бачив. По суті, ядерна тактика — найнебезпечніший вид зброї, з нього може початися і потім перерости у повноцінне ядерне протистояння. Я не медик, діагноз Путіну важко поставити, але від нього очікується все.


Джерело:

Микола Сунгуровський

Директор військових програм


Народився в 1951 р. в Москві.

Освіта:

Оренбурзьке вище військове зенітне ракетне училище (1972);

Київська академія протиповітряної оборони (1982);

Вища школа підприємництва при Київському інституті народного господарства (1991).

Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, автор понад 100 наукових праць.

Робота:

з 1982 р. — наукова робота (39-й Науково-дослідний інститут бойового застосування військ ППО сухопутних військ, Центральний науково-дослідний інститут МО, Національний центр оборонних технологій і воєнної безпеки, Аналітична служба Апарату РНБО);

з грудня 1999 р. — координатор програм Центру Разумкова;

з лютого 2000 р. — позаштатний консультант Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України;

з грудня 2006 р. — директор воєнних програм Центру Разумкова.

Полковник запасу, стаж військової служби — 31 рік. Сфери діяльності — системологія, системний аналіз, стратегічне планування, методи аналізу та забезпечення національної безпеки. Остання посада в державних органах — завідувач відділу Аналітичної служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

(044) 201-11-98

sungurovsky@razumkov.org.ua