Річний звіт 2019

ВСТУПНЕ СЛОВО


Центр Разумкова у 2019р. реалізовував завдання відповідно до визначеного Стратегічним планом на 2017–2020рр. — активізації співпраці з міжнародними партнерами.

Центр провів низку заходів в Україні та за кордоном у партнерстві з провідними аналітичними центрами Європи та США.

Центр Разумкова залишається постійним учасником світових і регіональних мереж аналітичних центрів. Уже не перший рік він бере участь у глобальних самітах “Т-20” — мережі аналітичних центрів, метою яких є аналітичне забезпечення самітів лідерів країн G-20.

У 2019р. Центр традиційно брав участь у підготовці і проведенні Всесвітнього та Європейського самітів аналітичних центрів, організованих Програмою аналітичних центрів та громадянського суспільства Університету Пенсильванії (TTCSP), де обговорювалися ключові виклики, проблеми та можливості для аналітичних центрів у сучасному світі.

Активною була діяльність Центру як повноправного члена найстарішої європейської мережі аналітичних центрів — Транс’європейської асоціації політичних досліджень (TEPSA), а також Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі.

Наші експерти отримували запрошення на численні міжнародні заходи, де обговорювалися ключові для розвитку України питання. Під час дискусій експерти Центру презентували результати дослідницьких проектів. Підтвердженням якості досліджень Центру Разумкова стало отримання Першого місця серед 106 найкращих аналітичних центрів Центральної і Східної Європи та 44 місця серед 176 кращих аналітичних центрів світу в авторитетному світовому рейтингу аналітичних центрів “2019 Global Go To Think Tank Index”.

Упродовж 2019р. велася значна робота з покращення зовнішніх комунікацій Центру його просуванням як усередині України, так і за ї кордонами.

На жаль, у 2019р. Центр зазнав тяжкої втрати: з життя пішов Віктор Лаврентійович Мусіяка — багаторічний науковий консультант з правових питань Центру Разумкова, співавтор Конституції України.

Анатолій РАЧОК,
Генеральний директор Центру Разумкова

Повний текст звіту (PDF)