Участь у презентації Індексу інформаційного впливу Кремля

16 травня 2017

16 травня експерт програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова В’ячеслав Голуб взяв участь у презентації в «Укрінформі» звіту за результатами дослідження Індексу інформаційного впливу Кремля в 2017 році в чотирьох країнах: Україні, Грузії, Угорщині та Чехії. Він був учасником експертної групи, що працювала над підготовкою даного дослідження.

Вимірювання індексу інформаційного впливу Кремля — спільний проект ГО «Детектор медіа» (Україна) та European Values (Чехія), Media Development Fund (Грузія), Political Capital (Угорщина) за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького Фонду Маршалла.

В’ячеслав Голуб

Експерт програм зовнішньої політики


Народився в 1990 році в м. Павлоград Дніпропетровської області.

Освіта:

Національний університет «Острозька академія» (2013 р.). Спеціальність: магістр із міжнародних відносин, політолог-міжнародник, перекладач.

Проходив стажування у Міністерстві закордонних справ України (2011 р.; 2013 р.; 2014-2015 рр.), Комітеті ВРУ з питань європейської інтеграції за Програмою стажування у Верховній Раді України та Центральних органах виконавчої влади від ГО «Ліга інтернів».

Робота:

Жовтень 2015 р. – серпень 2016 р. — робота на державній службі в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження.

Серпень – грудень 2016 р. — експерт з питань внутрішньої політики Міжнародного центру перспективних досліджень.

Від січня 2017 р. — експерт програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова.