Помста Путіна. Чого чекати Україні після масованих атак Росії

13 жовтня 2022

Співдиректор програм зовнішньої політики і міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник вважає, що на лінії фронту "Росія навряд чи здатна зараз щось продемонструвати, принаймні, впродовж наступних кількох тижнів".

Водночас він наголошує, що Путін і радикальна патріотична спільнота РФ продовжують вірити в те, що Росія зможе досягти результатів з допомогою мобілізації і завдаючи ударів по українському тилу.

"Допоки вони в це вірять, це погано, але не найгірше. Коли Путін повністю розчарується в можливостях своїх збройних сил, "вагнерів", і "кадирових", може настати критичний момент, коли у нього з усіх козирів залишиться один - ядерна зброя", - наголошує експерт в коментарі ВВС News Україна.

"Тому завдання України і західних партнерів полягає у тому, щоб у такий критичний момент Путін не зміг зробити цього фатального кроку для себе і для світу", — додає Олексій Мельник.


Джерело:

Олексій Мельник

Співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки, координатор міжнародних проектів


Народився в 1962 р. в Хмельницькій області. Закінчив Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків (1984), Інститут іноземних мов міністерства оборони США (1993), Школу командирів ескадрилій Університету військово-повітряних сил США (1994), Курс управління повітряним рухом військово-повітряних сил США (2001), Королівський коледж оборонних наук Великої Британії (2007).

Робота:

1980–2001 р. — служба в Збройних Силах, підполковник запасу, учасник миротворчих операцій ООН (1996, 1997). Остання посада в Збройних Силах України — заступник командира авіаційної бази з льотної підготовки.

2001–2004 р. — Центр Разумкова.

2004–2005 р. — ДП «Укроборонсервіс».

2005–2008 р. — Міністерство оборони України, начальник організаційно-аналітичного управління забезпечення роботи міністра оборони України — перший помічник міністра оборони.

(044) 201-11-95

melnyk@razumkov.org.ua

oleksiy.melnyk