Чи зробить новий політичний проект Арсен Аваков?

16 липня 2021

Результати березневого опитування Центру Разумкова показують, що рівень особистої недовіри українців до Арсена Авакова сягає 72%. Водночас рівень довіри до Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Національної гвардії сягає 60%. Нацполіції ж не довіряють 50% громадян і тільки 41,2% скоріше довіряють. Всі вони у підпорядкуванні МВС.

За словами президента Центру Разумкова Юрія Якименка, дані соцопитувань показують постійний запит українців на нові політичні сили та обличчя, люди досить швидко розчаровуються в тих, кого вчора вважали новими.

"Єдине незрозуміло, з яких середовищ мають з’явитися нові обличчя. Бо раніше не сприймалися "старі" політики. А тепер вже й нові політики не сприймаються. Тому питання залишається відкритим. Все ж таки я схиляюся до думки, що (у випадку з Аваковим — Авт.) це будуть нові політичні проєкти, бо вдалих прикладів реанімації "старих" у нас немає", — сказав ТСН.ua Юрій Якименко.


Джерело:

Юрій Якименко

Президент Центру, шеф-редактор журналу "Національна безпека і оборона"


Народився у 1967 р. у Черкасах.

Освіта: 

Київський державний університет імені Т. Шевченка, філософський факультет (1991);

аспірантура The University of Manchester (Велика Британія) за фахом "політична теорія" (ступінь магістра економіки, 1994);

аспірантура Інституту філософії Національної Академії наук України за фахом "соціальна філософія" (1995).

Кандидат політичних наук (2013), автор понад 40 наукових праць та понад 200 публікацій у ЗМІ.

Робота:

У 1991–1995 р. — працював в Українській спілці ветеранів Афганістану;

у 1995–2002 р. працював в Адміністрації Президента України на посадах старшого, головного консультанта, завідувача відділу, заступника керівника Головного управління з питань внутрішньої політики; Остання посада на державній службі — заступник керівника Управління з питань політичного аналізу та планування Головного управління з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України. Державний службовець 4 рангу;

з квітня 2002 р. — провідний експерт Центру Разумкова;

з травня 2005 р. — директор політико-правових програм Центру Разумкова;

з листопада 2011 р. — заступник генерального директора з аналітичної роботи — директор політико-правових програм Центру Разумкова.

(044) 201-11-92

yuri@razumkov.org.ua

yuri.yakimenko