АНОНС. Фахова дискусія "Гендерна специфіка вимушеної міграції з України до ЄС в умовах військового конфлікту"

16 січня 2024

Медіа

«Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України»

“Ukraine Civil Society Sectoral Support Activity”


31 січня 2024 р. о 12:00 Центр Разумкова проводить Фахову дискусію «Гендерна специфіка вимушеної міграції з України до ЄС в умовах військового конфлікту».

На Фаховій дискусії будуть презентовані інформаційні матеріли Центру Разумкова «Дослідження гендерної специфіки вимушеної міграції з України до ЄС в умовах військового конфлікту», підготовлені в рамках проєкту, що здійснюється за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки підтримці, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Матеріали міcтять результати соціологічного опитування вимушених мігрантів з України до ЄС в умовах військового конфлікту.

В ході дискусії передбачається обговорення наступних питань:

  • Шляхи, формати, засоби і перспективи повернення українських громадян, що покинули країну внаслідок російської агресії;
  • Оцінка цільових заходів стимулювання повернення вимушених мігрантів і створення можливостей для їх тимчасової чи постійної реінтеграції;
  • Пропозиції органам влади України та країнам ЄС щодо вдосконалення взаємодії в галузі регулювання міграційних процесів та процесів повернення українських громадян на батьківщину.

До участі в дискусії запрошені представники органів влади, політики, науковці та експерти у галузі міграції.

Робочі мови заходу — українська та англійська. Забезпечується синхронний переклад англійською мовою.

Інформаційні матеріали будуть доступні для перегляду на сайті Центру з 15:00 30 січня 2024 р.

Долучайтесь до перегляду засідання Фахової дискусії на платформі YouTube та на головній сторінці сайту Разумков Центру.


Презентація