Зустріч з делегацією Фонду Ярла Ялмарсона

25 лютого 2016

23 лютого у Центрі Разумкова відбулася зустріч співробітників Центру з делегацією Фонду Ярла Ялмарсона (Швеція). До складу делегації увійшли Голова Фонду Ярла Ялмарсона Горан Ленмаркер, Заступник Директора Фонду Йенс Ахль, Старший радник із закордонних справ президента Поміркованої коаліційної партії Швеції, Посол Діана Янсе, Голова Університету Лунда, Посол Йонас Хафстром та губернатор Уппсали Петер Егардт.

Центр Разумкова представляли Генеральний директор Анатолій Рачок, Заступник Генерального директора з аналітичної роботи — директор політико-правових програм Юрій Якименко, науковий консультант з правових питань Віктор Мусіяка, науковий консультант з економічних питань Володимир Сіденко, директор енергетичних програм Володимир Омельченко та співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Михайло Пашков.

Експерти Центру поділилися своїм баченням поточної ситуації в Україні у різних сферах, зокрема економічній та паливно-енергетичній. Також увагу було приділено українсько-російським відносинам на різних рівнях.

В ході зустрічі обговорювалася можливість співпраці Центру Разумкова з провідними аналітичними центрами Швеції.