Ядерна енергетика в найближчі 20 років буде драйвером економічного розвитку України

19 жовтня 2018

Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова спрогнозував, що економіка України в найближчі 20 років не здатна нормально розвиватися без атомної генерації.

Таку думку висловив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко під час презентації дослідження "Роль і місце української енергетики у світових енергетичних процесах" в Інституті європейської політики.

"Ядерна енергетика більш сприятлива до досягнення цілей декарбонізації порівняно з вугільним сектором", — сказав Омельченко.

Експерт також відзначає важливість того, що Україна однією із перших приєдналася до Паризької кліматичної Угоди. Через це пріоритетною метою має стати декарбонізація, яка буде досягнута завдяки підвищенню ефективності використання енергії, динамічному застосуванню ВДЕ та зниженню використання вугілля.

Нагадаємо, захід проходив 17 жовтня 2018 року в Інституті європейського політики відкритого суспільства (OSEPI), що у м. Брюсель (Бельгія).

Спікерами були Торстен Воллерт, керівник групи з питань енергетики та навколишнього середовища Групи підтримки України в Європейській комісії та Крістіан Егенгофер, керівник програми "Енергія та клімат" Центру дослідження енергетики.

Завантажити презентацію "The Role and Place of Ukrainian Energy"