Центр Разумкова оголошує тендер на надання послуг письмового перекладу

18 січня 2017

 I. Загальна інформація

Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова (Центр Разумкова) оголошує тендер на надання послуг письмового перекладу з/на українську, англійську, російську мови з наступної тематики:

- міжнародна безпека;

- економіка;

- енергетика;

- внутрішня та зовнішня політика; 

- соціальна політика;

- соціологія.

 Метою проведення тендеру є конкурсний відбір фізичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності у сфері надання послуг письмового перекладу.

II  Для участі у тендері необхідно надати:

• Електронні копії реєстраційних документів, що посвідчують право на надання відповідних послуг, копії дипломів, досвіт закордонної практики – за наявністю; 

• Інформацію про досвід роботи; 

 Також у тендерній пропозиції потрібно зазначити наступну інформацію:

1)      Вартість перекладу однієї стандартної сторінки (1800 знаків з пробілами).

2)      Кількість сторінок, яку Ви можете перекласти за один день.

3)      Вкажіть можливі зміни вартості перекладу залежно від терміну його виконання (вартість термінового перекладу у порівнянні з базовою).

 Тестове завдання (2000 знаків з пробілами) буде надіслане протягом двох днів після отримання тендерної пропозиції.

 III. Терміни

Пропозиції повинні бути представлені Центру Разумкова до 27 січня 2017р. Рішення Тендерної комісії Центру Разумкова буде прийнято до 1 лютого 2017р. Рішення Тендерної комісії буде надіслане всім конкурсантам, які своєчасно надіслали тендерні пропозиції.  

Критерії оцінки пропозиції

Оцінка пропозицій буде здійснюватися Тендерною комісією на основі наступних критеріїв:

-          Ціна - 40%
-          Якість – 60%

 Будь-які питання, пов’язані з проведенням тендеру, направляються в письмовій формі за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштовою: 01015, Київ, вул. Лаврська, 16, телефон: (044) 201-11-98 факс: (044) 201-11-99 на ім’я Клименко Валерії, редактора англомовних видань Центру Разумкова.