Презентація результатів проекту Центру Pазумкова в посольстві Нідерландів

24 жовтня 2016

17 жовтня 2016р. у Посольстві Королівства Нідерландів в Україні відбулася презентація результатів першого етапу проекту Центру Разумкова "Формування спільної ідентичності громадян України в нових умовах: особливості, перспективи і виклики".

Заступник генерального директора Центру Юрій Якименко і Директор соціологічної служби Центру Андрій Биченко ознайомили голландських експертів та дипломатів з результатами соціологічних досліджень, що характеризують сучасний стан та основні зміни різних аспектів ідентичності українських громадян у 2006–2016рр., особливості ідентичності різних суспільних груп, ставлення громадян до конфлікту на Сході України. В ході презентації обговорювалися питання формування спільної загальнонаціональної ідентичності українських громадян, української політичної нації, консолідації суспільства навколо європейського вибору України.

Проект "Формування спільної ідентичності громадян України в нових умовах: особливості, перспективи і виклики" здійснюється за підтримки програми "Матра" МЗС Королівства Нідерландів.

Юрій Якименко

Президент Центру, шеф-редактор журналу "Національна безпека і оборона"


Народився у 1967 р. у Черкасах.

Освіта: 

Київський державний університет імені Т. Шевченка, філософський факультет (1991);

аспірантура The University of Manchester (Велика Британія) за фахом "політична теорія" (ступінь магістра економіки, 1994);

аспірантура Інституту філософії Національної Академії наук України за фахом "соціальна філософія" (1995).

Кандидат політичних наук (2013), автор понад 40 наукових праць та понад 200 публікацій у ЗМІ.

Робота:

У 1991–1995 р. — працював в Українській спілці ветеранів Афганістану;

у 1995–2002 р. працював в Адміністрації Президента України на посадах старшого, головного консультанта, завідувача відділу, заступника керівника Головного управління з питань внутрішньої політики; Остання посада на державній службі — заступник керівника Управління з питань політичного аналізу та планування Головного управління з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України. Державний службовець 4 рангу;

з квітня 2002 р. — провідний експерт Центру Разумкова;

з травня 2005 р. — директор політико-правових програм Центру Разумкова;

з листопада 2011 р. — заступник генерального директора з аналітичної роботи — директор політико-правових програм Центру Разумкова.

(044) 201-11-92

yuri@razumkov.org.ua

yuri.yakimenko