Прес-конференція на тему: "Оцінка громадянами ситуації в країні. Довіра до соціальних інститутів, політиків, посадовців та громадських діячів. Ставлення до проведення загальнонаціональних виборів в Україні до завершення війни"

11 жовтня 2023

Медіа

11 жовтня у прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему «Оцінка громадянами ситуації в країні. Довіра до соціальних інститутів, політиків, посадовців та громадських діячів. Ставлення до проведення загальнонаціональних виборів в Україні до завершення війни» за результатами соцопитування, проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 27 вересня 2023 року методом face-to-face в усіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської, Херсонської областей, Криму та територій, на яких тривають бойові дії.

Це опитування було здійснене Центром Разумкова в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст опитування є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Учасники:

Юрій Якименко — президент Центру Разумкова,

Андрій Биченко — директор соціологічної служби Центру Разумкова,

Ігор Жданов — керівник проєкту «Інформаційна оборона» Фонду «Відкрита політика», експерт Ради економічної безпеки України, міністр молоді і спорту України (2014–2019 рр.),

Павло Розенко — віцепрезидент Товариства Червоного Хреста України, віцепрем’єр-міністр України (2016–2019рр.), міністр соціальної політики України (2014–2016рр.).