АНОНС. Пресконференція "Оцінка змін, що відбулися в українському суспільстві за час повномасштабної війни. Ставлення до різних соціальних груп. Готовність громадян до участі у перших повоєнних виборах"

05 березня 2026

Медіа

11 березня о 12:00 у пресцентрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбудеться пресконференція, присвячена презентації результатів дослідження, підготовленого в рамках проєкту «Україна: суспільно-політичні виклики переходу від війни до миру та повоєнного відновлення», що здійснюється Центром Разумкова за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Учасники:

  • Михайло Міщенко — заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова
  • Віктор Замятін — директор політико-правових програм Центру Разумкова
  • Ігор Жданов — Керівник проєкту «Інформаційна оборона» Фонду «Відкрита політика», міністр молоді і спорту України (2014–2019 рр.)
  • Володимир Фесенко — Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента»


Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства «Інтерфакс-Україна» та сайті Разумков Центру.