Українські аналітичні центри потрапили до числа найкращих у світі та Європи, згідно з рейтингом "2017 Global Go To Think Tank Index Report".

31 січня 2018

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, результати рейтингу були оприлюднені під час публічної дискусії на тему: "Незалежний аналіз, співпраця з владою, підтримка реформ: чому аналітичні центри мають значення в сучасній Україні", організованої Центром Разумкова спільно з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Аналітичним центром CEDOS.

У рейтингу визначено найкращі аналітичні центри як Європи, так і всього світу.

Зокрема, серед найкращих у Європі, - Центр Разумкова (4 місце), Міжнародний Центр Перспективних Досліджень (34 місце), Київський Національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (36 місце), Фонд "Демократичні Ініціативи" (48 місце), Дніпровський центр соціальних досліджень (49 місце), Інститут світової політики (63 місце), Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (86 місце), Міжнародний центр перспективних досліджень (89 місце).

Водночас, до рейтингу найкращих аналітичних центрів у світі (з урахуванням США) від України потрапив лише Центр Разумкова зайнявши 42 місце. Так само до рейтингу найкращих аналітичних центрів (без урахування США) від України також  потрапив лише один український центр - Центр Разумкова, зайнявши 29 позицію.

"Global Go To Think Tank Index Report" - це щорічний рейтинг найкращих аналітичних центрів світу, який готується в рамках Програми аналітичних центрів та громадянського суспільства Інституту Лаудера Університету Пенсільванії. Автор проекту Джеймс Г.МакГанн уже 11 років видає щорічне деталізоване та грунтовне дослідження, а з 2014 року відбувається паралельна презентація в десятках країнах світу.

Повна англомовна версія доступна за посиланням.

джерело