Україна й надалі буде отримувати підтримку від США, однак повинна продовжувати процес реформування
Про це йшлося під час конференції "Україна 2016–2017: Прогрес, Можливості, Виклики". Її організував у Вашингтоні Центр Разумкова спільно з Atlantic Council, повідомляє Еспресо.TV.
Зазначається, що під час конференції обговорювалися як здобутки України, так і реформи, які держава повинна втілити для свого розвитку.
Зокрема, депутат "Народного фронту" Павло Пинзеник зауважив, що наразі перед Україною стоять достатньо серйозні виклики, відповідно до вимог МВФ.
"Фонд очікує від нас, в першу чергу, поступу на шляху приватизації землі та реформ в пенсійній системі. Обидва ці питання є надзвичайно болючими для українського суспільства і потрібна дуже сильна політична воля і політична підтримка від громадян для того, щоб проводити реформи", — наголосив Пинзеник.
Тим часом колишній міністр фінансів Наталія Яресько зазначила, що наразі реформам у державі перешкоджають популізм, корупція та особисті інтереси деяких високопосадовців, з чим Україні необхідно боротися. За її словами, український народ є дуже сильним і здатен це подолати.
Колишній депутат "Народного фронту" Микола Мартиненко у кулуарах конференції зауважив, що зараз підтримка США для України є надзвичайно важливою, адже вона зіграла ключову роль у важливих для держави проблемах.
"Це й зовнішній конфлікт, який має Україна на сьогодні, це й підтримка фінансових інститутів, у тому числі і з боку США, так і з боку міжнародних фінансових організацій", — підсумував Мартиненко.