АНОНС. Прес-конференція "Суспільно-політичні орієнтації громадян України"

19 червня 2023

Медіа

21 червня об 12:00 в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» відбудеться прес-конференція на тему: «Суспільно-політичні орієнтації громадян України».


Учасники:

Юрій Якименко — президент Центру Разумкова,

Андрій Биченко — директор соціологічної служби Центру Разумкова,

Петро Бурковський — виконавчий директор Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»,

Галина Зеленько — завідувачка відділу політичних інститутів та процесів Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса, доктор політичних наук, професор, член-кореспондент НАН України.


Під час заходу будуть оприлюднені результати соціологічного опитування, що проводилося  соціологічною службою Центру Разумкова з 23 по 31 травня 2023 року.


Опитування методом face-to-face проводилося у в усіх регіонах України за винятком тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської, Херсонської областей, Криму та територій, на яких відбуваються бойові дії. Опитано 2020 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Разом з тим, додаткові систематичні відхилення вибірки можуть бути зумовлені наслідками російської агресії, зокрема, вимушеною евакуацією мільйонів громадян.


Опитування здійснене в рамках проекту Програми MATRA, що фінансується Посольством Королівства Нідерландів в Україні.