АНОНС. Круглий стіл "Забезпечення незворотності європейського та євроатлантичного курсу України"

13 липня 2023

Медіа

Центр Разумкова 18 липня 2023 р. проводить круглий стіл на тему «Забезпечення незворотності європейського та євроатлантичного курсу України».

Початок роботи — 11.00.


На Круглому столі буде презентована аналітична доповідь Центру Разумкова «Забезпечення незворотності європейського та євроатлантичного курсу України: конституційно-правові аспекти» (липень, 2023).


В роботі круглого столу братимуть участь:

Юрій Якименко Президент Центру Разумкова, шеф-редактор журналу «Національна безпека і оборона» (модератор);

Михайло Пашков співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова;

Інгріда Данелене (Ingrida Danėlienė) декан факультету соціальних наук Європейського гуманітарного університету ( м.Вільнюс, Литовська Республіка)

Микола Сунгуровський директор військових програм Центру Разумкова;

Кшиштоф Екхардт (Krzysztof Eckhardt) завідувач кафедрою конституційного та міжнародного права Університету права і управління в Жешові (Республіка Польща);

Петро Стецюк, суддя Конституційного Суду України відставці, науковий консультант з правових питань Центру Разумкова.


До участі у Круглому столі запрошені урядовці, народні депутати, науковці, українські та іноземні експерти, представники дипломатичного корпусу.

Планується обговорення питань змісту та правової природи конституційних положень щодо незворотності європейського та євроатлантичного курсу України, стану їх реалізації, перспектив набуття Україною повноправного членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору, а також використання зарубіжного досвіду вступу до ЄС та НАТО.


Дискусія відбуватиметься на Zoom-платформі Центру Разумкова та транслюватиметься на YouTube-каналі Центру Разумкова.

Робочі мови — українська та англійська.


Цей захід представлений Центром Разумкова в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.