АНОНС. Фахова дискусія "Громадянська освіта в Україні: сучасний стан, пріоритети та перспективи розвитку"

15 грудня 2023

Медіа

19 грудня 2023р об 11:00 Центр Разумкова проводить Фахову дискусію «Громадянська освіта в Україні: сучасний стан, пріоритети та перспективи розвитку».

На Фаховій дискусії будуть презентовані інформаційно-аналітичні матеріли Центру Разумкова, підготовлені в рамках проєкту «Сучасний стан, пріоритети та перспективи розвитку системи громадянської освіти в Україні», що здійснюється за підтримки Представництва Фонду Ганнса Зайделя в Україні. Матеріали міcтять, у т.ч. результати загальнонаціонального та експертного опитувань, проведених Центром Разумкова у жовтні-листопаді 2023р.

До участі в дискусії запрошені представники органів влади, політики, науковці та експерти, представники громадських об’єднань, міжнародних проєктів, дипломатичних представництв.


В ході дискусії передбачається обговорити наступні питання:

  • Сучасний стан процесу створення в Україні всеохоплюючої системи громадянської освіти (яка включала би і доросле населення), її найголовніші напрями і пріоритети в умовах війни?
  • Зміни у нормативно-правовій базі громадянської освіти, що відбулися в період 2021–2023рр.: здобутки, проблемні моменти, перспективи подальшого розвитку.
  • Інституційне забезпечення розробки та реалізації державної політики у галузі громадянської освіти: виклики та необхідні дії.


Робоча мова заходу — українська.


Інформаційно-аналітичні матеріали будуть доступні для перегляду на сайті Центру з 15:00 18 грудня 2023р.


Долучайтесь до перегляду засідання Фахової дискусії на платформі youtube та на головній сторінці сайту Разумков Центру.