АНОНС. Експертна дискусія "Вплив міграційних процесів на перебіг повоєнного відновлення України, міграційну політику ЄС та країн Східного партнерства"

18 жовтня 2023

Медіа

25 жовтня 2023р. о 12.00 Центр Разумкова проводить в режимі відеоконференції експертну дискусію «Вплив міграційних процесів на перебіг повоєнного відновлення України, міграційну політику ЄС та країн Східного партнерства».

Під час презентації планується обговорення низки питань пов’язаних з процесами коригування ініціативи Східного партнерства, політики Сусідства засад економічної, безпекової, гуманітарної допомоги ЄС Україні, що пов’язано з регулюванням міграційних процесів; ризиками що створює вимушена еміграція та стрімке скорочення населення України для відновлення економіки країни; механізми, шляхи, формати, засоби і перспективи повернення українських громадян, що покинули країну внаслідок російської агресії; пропозиції органам влади України та країнам ЄС щодо вдосконалення взаємодії в галузі регулювання міграційних процесів.

До участі в заході запрошуються представники влади, громадянського суспільства, наукових установ, донорських організацій а також дипломатичних установ.


Захід відбуватиметься за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.