АНОНС. Дискусія у Центрі Разумкова на тему: "Що не так з відбором кандидатур на посаду судді  Конституційного Суду України на конкурсних засадах?"

20 листопада 2023

У зв’язку з початком роботи Дорадчої Групи Експертів, що має оцінити моральні якості і рівень компетентності у сфері права кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України, які мають бути призначені Верховною Радою України, дискусія  «Що не так з відбором кандидатур на посаду судді  Конституційного Суду України на конкурсних засадах?» переноситься. Про дату та час проведення дискусії буде повідомлено додатково.


Центр Разумкова проведе дискусію на тему: «Що не так з відбором кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України на конкурсних засадах?».


У дискусії братимуть участь:

Володимир Венгер, декан факультету правничих наук Національного Університету «Києво-Могилянська Академія»;

Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, народний депутат України 2-го та 3-го скликань;

Генадій Рижков, юридичний радник Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ);

Віктор Шишкін, суддя Конституційного Суду України у відставці, народний депутат України 1-го, 2-го та 3-го скликань, перший Генеральний прокурор України;

Петро Стецюк, суддя Конституційного Суду України відставці, науковий консультант з правових питань Центру Разумкова (модератор).


Планується обговорення питань змісту та практики реалізації конституційного положення про відбір кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України на конкурсних засадах, його впливу на стан розвитку конституційного судочинства в Україні, а також місця та ролі Конституційного Суду України в процесі забезпечення стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору.


Цей захід представлений Центром Разумкова в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.


Дискусія транслюватиметься на YouTube-каналі Центру Разумкова.