Четвер, 26 жовтня 2017 11:56

Пристрасті навколо українського освітнього закону мають політичний характер

Автор

Пристрасті навколо українського освітнього закону мають політичний характер. Так вважає експерт Центру Разумкова В’ячеслав Голуб. За його словами, це особливо помітно на прикладі Угорщини, де готуються до проведення парламентських виборів.

Боротьба за виборців, зокрема, й угорців, які проживають в Україні, спонукає тамтешніх політиків вдаватися до спекуляцій, - каже В’ячеслав Голуб. Щойно вибори відбудуться, гострота питання буде нівельована, прогнозує В’ячеслав Голуб. А надто, каже, коли ще й висновки Венеційської комісії щодо нашого освітнього закону будуть схвальними.

джерело

Останнє редагування Четвер, 26 жовтня 2017 12:03
В’ячеслав Голуб

Експерт програм зовнішньої політики

натисніть для детальної інформації

Народився в 1990 році в м. Павлоград Дніпропетровської області.

Освіта:
Національний університет «Острозька академія» (2013 р.). Спеціальність: магістр із міжнародних відносин, політолог-міжнародник, перекладач.
Проходив стажування у Міністерстві закордонних справ України (2011 р.; 2013 р.; 2014-2015 рр.), Комітеті ВРУ з питань європейської інтеграції за Програмою стажування у Верховній Раді України та Центральних органах виконавчої влади від ГО «Ліга інтернів».

Робота:
Жовтень 2015 р. – серпень 2016 р. – робота на державній службі в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження.
Серпень – грудень 2016 р. – експерт з питань внутрішньої політики Міжнародного центру перспективних досліджень.
Від січня 2017 р. – експерт програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова.

Електронна пошта:holub@razumkov.org.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.