Експерт: був єдиний реальний період припинення вогню на Донбасі – перед введенням військ РФ у Сирію (відео)

Медіа

Тиша на Донбасі залежить від команди Кремля

Нічого нового щодо "режиму тиші" ми не побачимо. Про це в ефірі "5 каналу" сказав співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник.

Ведучий в ефірі нагадав про завезений на Донбас гумконвой, наростання обстрілів та нездорову активізацію по всій лінії фронту. Мельник своєю чергою пояснив, що така ситуація означає: "Щодо перспектив припинення вогню, боюся помилитися, але думаю, нічого нового ми не побачимо. Немає жодних умов, які б давали підстави для таких розрахунків. Якщо ми згадаємо минулі майже три роки бойових дій на Донбасі, то був один єдиний реальний період припинення вогню короткий – перед введенням російських військ у Сирію. І тоді було чітко зрозуміло, хто дав команду на припинення вогню. І це нам дає можливість зрозуміти, що якщо немає команди припинення вогню з Кремля, то відповідно всі ці ініціативи і спільні заяви нічого не варті".

Олексій Мельник

Співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки, координатор міжнародних проектів


Народився в 1962 р. в Хмельницькій області. Закінчив Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків (1984), Інститут іноземних мов міністерства оборони США (1993), Школу командирів ескадрилій Університету військово-повітряних сил США (1994), Курс управління повітряним рухом військово-повітряних сил США (2001), Королівський коледж оборонних наук Великої Британії (2007).

Робота:

1980–2001 р. — служба в Збройних Силах, підполковник запасу, учасник миротворчих операцій ООН (1996, 1997). Остання посада в Збройних Силах України — заступник командира авіаційної бази з льотної підготовки.

2001–2004 р. — Центр Разумкова.

2004–2005 р. — ДП «Укроборонсервіс».

2005–2008 р. — Міністерство оборони України, начальник організаційно-аналітичного управління забезпечення роботи міністра оборони України — перший помічник міністра оборони.

(044) 201-11-95

melnyk@razumkov.org.ua

oleksiy.melnyk