Центр Разумкова взяв участь у всесвітньому саміті аналітичних центрів - 2017

18 травня 2017

1-3 травня у м.Йокогама (Японія) пройшов Глобальний саміт аналітичних центрів, який був організова¬ний Інститутом азіатського банку розвитку (ADBI), Програмою аналітичних центрів та громадянського суспільства Інституту Лаудера Університету Пенсільванії (TTCSP) та Азійським банком розвитку (ADB).
У ньому взяло участь більше 140 провідних екс¬пертів і мислителів з більш ніж 90 кращих аналітичних центрів світу з понад 40 країн. Україна на Саміті була представлена Центром Разумкова в особі директора економічних програм Василя Юрчишина.
Учасники обговорили широке коло питань, серед яких були: виклики глобалізації, всеосяжне економічне зростання, бідність і нерівність, діяльність ана¬літичних центрів та громадянського суспільства в епоху популізму. Василь Юрчишин взяв участь у дискусіях присвячених питанням і завданням аналітичних центрів у розбудові сучасного світогляду, економічного зростання і розвитку, а також посиленню їх (аналітичних центрів) взаємозв’язків, оскільки лише в умовах спільного виконання проектів аналітичні центри зможуть посилювати значимість у виробленні й впровадженні політики стійкого розвитку.