Комунікаційна стратегія Центру Разумкова відзначена Асоціацією корпоративних медіа України

11 листопада 2020

Асоціація корпоративних медіа України відзначила найвищою нагородою «Мудра сова на квітучому дереві гранату» комунікаційну стратегію Центру Разумкова, яка на думку професійного об’єднання є креативною та відповідає сучасним трендам.

За словами Президента АКМУ Оксани Тодорової, численні дослідження Центру Разумкова і новий портал razumkov.energy є прикладом для наслідування.

У рамках церемонії відзначення найкращих медіа-проектів пройшов бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди — 2021» в якій взяв участь провідний експерт із енергетики Максим Білявський.

За словами Білявського, у наступному році матимуть місце наступні тренди:

  1. Зростатиме вибагливість та допитливість споживача інформації. Крайнє соціологічне дослідження показало, що 58,1% українців обиратиме ЗМІ з огляду наскільки цікаво поданий матеріал.
  2. Продовжиться децентралізація каналів комунікацій та поступовий перехід споживачів інформації до першоджерел. У цьому зв’язку, для великих компаній важливим є перегляд комунікаційних стратегій. Свої позиції продовжить втрачати телебачення, інтерес до якого вже відсутній у 20% громадян. На цьому фоні продовжать нарощувати свою аудиторію та конкурувати між собою соціальні мережі (2018: 23,5%; 2020: 44,1%), месенджери (2020: 11,4%) та загальнонаціональні радіостанції (2018: 4,2%; 2020: 8,8%).
  3. Ввідбудеться зростання ролі корпоративних комунікацій. Цьому сприятиме значне збільшення інтересу українців до інформації носіями якої є рідні, друзі та колеги по роботі (2018: 17,9%; 2020: 23,4%).
  4. Зростатиме роль комунікацій з органами державної влади (GR), а також аналітичних підрозділів. Такий тренд одночасно пов‘язаний із низьким рівнем законотворчої діяльності та бажанням сектору реального бізнесу знайти гнучке рішення для виходу із економічної кризи, яка була спричинена пандемією COVID-19.

Широке застосування технологій штучного інтелекту і кібербезпеки, відбуватиметься подальший розвиток візуального контенту та гнучких інструментів його ретрансляції.