24 листопада 2016р. Центр Разумкова провів Фахову дискусію "Україна і політика протидії зміні клімату: економічний аспект"

24 листопада 2016р. Центр Разумкова спільно з Представництвом Фонду Фрідріха Науманна в Україні та за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України провели Фахову дискусію "Україна і політика протидії зміні клімату: економічний аспект". 

До участі в дискусії були запрошені представники законодавчої та виконавчої влади, науковці, державні та незалежні експерти України, а також представники зарубіжних посольств та міжнародних організацій.

Відбулась презентація результатів дослідження та обговорення наступних питань: 

• можливі наслідки зміни клімату для економічної діяльності в регіонах і країнах світу та в Україні;

• загальносвітові та європейські тенденції формування політики запобігання зміні клімату та адаптації до неї;

• структурні та технологічні аспекти політики низьковуглецевого розвитку економіки України;

• організаційні та економічні інструменти політики України з метою протидії зміні клімату та адаптації до неї. 

 

аналітична доповідь

Володимир Сіденко

Науковий консультант з економічних питань


Освіта:

Київський державний університет ім. Т. Шевченка, факультет міжнародних відносин і міжнародного права, відділення міжнародних економічних відносин (1977).

Доктор економічних наук (2000), член-кореспондент Національної академії наук України (2006), автор понад 200 наукових праць, в т.ч. опублікованих за межами України (Велика Британія, США, Німеччина, Російська Федерація, Угорщина та ін.).

Робота:

Науковий співробітник, завідувач відділу в Інституті соціальних та економічних проблем зарубіжних країн АН України (1980–1992), Інституті світової економіки і міжнародних відносин НАН України (1992–2000), Інституті економічного прогнозування НАН України (1992–2005), Інституті економіки та прогнозування НАН України (2005–2012).

Науковий консультант Президента України з питань зовнішньоекономічної політики (1994–1995).

Директор економічних програм Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова (2001–2004 рр.).

Сфери діяльності: дослідження питань стратегії та механізму зовнішньоекономічної діяльності, структурних трансформацій в економіці, зовнішніх аспектів економічного зростання, глобального економічного регулювання, міжнародної економічної інтеграції, міжнародної конкурентоспроможності, іноземних інвестицій, економічних відносин України з Європейським Союзом та регіональними об’єднаннями на теренах СНД.

sidenko@razumkov.org.ua