Сунгуровський про військові навчання

Медіа

Сунгуровський про військові навчання: Підтверджено той факт, що ракети з продовженими термінами готовності справні і можуть далі використовуватися

Ракетні навчання на півдні України – сигнал для Російської Федерації, що ЗСУ готові до відбиття у разі нападу з повітря. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський.

"Ті завдання, які були поставлені перед тими підрозділами, які брали участь в навчаннях, вони повністю їх виконали. Тобто підтверджена технічна придатність цього комплексу, підтверджений факт того, що ракети з продовженими термінами готовності справні і можуть далі використовуватися. І це сигнал для нашого сусіда, що у випадку можливого розширення агресії з використанням авіації просто так це не пройде", - зазначив він. 

 

джерело

 

 

Детальніше дивіться у відео.

Микола Сунгуровський

Директор військових програм


Народився в 1951 р. в Москві.

Освіта:

Оренбурзьке вище військове зенітне ракетне училище (1972);

Київська академія протиповітряної оборони (1982);

Вища школа підприємництва при Київському інституті народного господарства (1991).

Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, автор понад 100 наукових праць.

Робота:

з 1982 р. — наукова робота (39-й Науково-дослідний інститут бойового застосування військ ППО сухопутних військ, Центральний науково-дослідний інститут МО, Національний центр оборонних технологій і воєнної безпеки, Аналітична служба Апарату РНБО);

з грудня 1999 р. — координатор програм Центру Разумкова;

з лютого 2000 р. — позаштатний консультант Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України;

з грудня 2006 р. — директор воєнних програм Центру Разумкова.

Полковник запасу, стаж військової служби — 31 рік. Сфери діяльності — системологія, системний аналіз, стратегічне планування, методи аналізу та забезпечення національної безпеки. Остання посада в державних органах — завідувач відділу Аналітичної служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

(044) 201-11-98

sungurovsky@razumkov.org.ua