сайт в режимі налагодження, якщо ви не знайшли, що шукали можете відвідати стару версію сайту

ВСТУПНЕ СЛОВО

Центр Разумкова завершив 2015 рік на високій ноті. За результатами року він значно підвищив свої попередні показники й увійшов до п’ятірки кращих аналітичних центрів Центральної та Східної Європи в авторитетному світовому рейтингу “2015 GLOBAL GO TO THINK TANK”, який щороку готує Програма аналітичних центрів та громадянського суспільства Університету Пенсильванії (США). Це високе міжнародне визнання стало передусім наслідком наполегливої й активної роботи експертів Центру Разумкова.

Центр Разумкова пишається нагородженням свого наукового консультанта з правових питань, видатного правника і державного діяча В.Мусіяки премією ім. Ярослава Мудрого, заснованою Національною юридичною академією.

Упродовж року Центром Разумкова було здійснено низку грунтовних дослідницьких проектів з найактуальніших проблем розвитку суспільства й країни. Зокрема, здійснені дослідження з проблем розвитку конституційного процесу в Україні, партійної системи, реформування правоохоронної галузі, розроблено проект нової Енергетичної стратегії України. Досліджувалися також спроможності України на висхідних ринках, здійснювалися моніторинг та інформування щодо процесів у сфері безпеки і оборони.

До органів влади, політичних партій, інститутів громадянського суспільства, дослідницьких, експертних, ділових спільнот направлені рекомендації, вироблені за результатами досліджень.

Експерти Центру надавали фахові консультації вищим владним інститутам, входили до складу консультативно-дорадчих органів – зокрема, Конституційної комісії, Ради з питань національної єдності, вели активну міжнародну діяльність. Напрацювання Центру Разумкова враховані в проектах законів, документах програмного та концептуального характеру.

Соціологічна служба Центру проводила дослідження громадської думки, результати яких традиційно користуються довірою як в Україні, так і за її межами.

У тому, що поступово, хоча й дуже повільно, Україна здійснює необхідні реформи, змінюється характер відносин між владою і суспільством, ми бачимо й результат своєї роботи.

Центр Разумкова і надалі докладатиме зусиль для того, щоб загальним спільним здобутком стало зміцнення громадянського суспільства, становлення України як сучасної європейської правової держави.

Анатолій РАЧОК,
генеральний директор Центру Разумкова

завантажити повний текс звіту