сайт в режимі налагодження, якщо ви не знайшли, що шукали можете відвідати стару версію сайту

Середа, 05 квітня 2017 15:31

Нацгвардію підключають до "Євробачення"

Автор

Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський назвав встановлення вуличних камер важливим антитерористичним заходом, однак наголосив, що тут також питання не зводиться до кількості. "Необхідно визначити зони огляду, щоб вони перетиналися, щоб не було сліпих зон. Окрім того, потрібно мати штат, який працюватиме з даними цих камер", - пояснив експерт.
Однак вуличні камери та присутність нацгвардійців на об'єктах інфраструктури - це лише частина великого комплексу заходів із запобігання тероризму, наголошує Микола Сунгуровський. "Необхідно брати цілий "життєвий цикл" підготовки теракту", - зауважує експерт. За словами Сунгуровського, ключовою є координація спецслужб та робота агентурних мереж, які відслідковують, звідки терорист дістав вибухівку, коли і як він збирається потрапити на місце злочину. Експерт висловив упевненість у проведенні "Євробачення" в Києві на високому рівні значною мірою через співпрацю українських правоохоронців з європейськими колегами. "З досвіду проведення Євро-2012, Україна отримала велику допомогу від НАТО і Євросоюзу поліцейськими силами і у вигляді консультацій, і безпосередньої участі. Я думаю, цей досвід буде повністю використано", - зазначив Сунгуровський.

джерело

Микола Сунгуровський

Директор військових програм

натисніть для детальної інформації

Народився в 1951 р. в Москві.

Освіта:

Оренбурзьке вище військове зенітне ракетне училище (1972);

Київська академія протиповітряної оборони (1982);

Вища школа підприємництва при Київському інституті народного господарства (1991).

Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, автор понад 100 наукових праць.

Робота:

з 1982 р. — наукова робота (39-й Науково-дослідний інститут бойового застосування військ ППО сухопутних військ, Центральний науково-дослідний інститут МО, Національний центр оборонних технологій і воєнної безпеки, Аналітична служба Апарату РНБО);

з грудня 1999 р. — координатор програм Центру Разумкова;

з лютого 2000 р. — позаштатний консультант Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України;

з грудня 2006 р. — директор воєнних програм Центру Разумкова.

Полковник запасу, стаж військової служби — 31 рік. Сфери діяльності — системологія, системний аналіз, стратегічне планування, методи аналізу та забезпечення національної безпеки. Остання посада в державних органах — завідувач відділу Аналітичної служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

Телефон: (044) 201-11-98

 Електронна пошта: sungurovsky@razumkov.org.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

. Новини центру